Džejár Šumbarský pramen



Džejár Šumbarský pramen - 9 let Džejár Šumbarský pramen - 9 let


Narozen / Birth / Geburt:02.05.1996
Výška / High / Höhe: 53 cm
RTG DKK: -
Vyšetření očí / Eyes / Auge (CEA,RD,PRA,...): -
Luxace patell (LP): -

****************************************************************
Výstavní ocenění / Results

Datum Druh výstavy, Místo Třída Ocenění
19.03.2000 Národní, Ostrava otevřená výborný 1, CAC
22.08.1999 Mezinárodní, Bratislava (SK) otevřená výborný 1, CAC, CACIB, BOB
08.05.1999 Krajská, Zlín otevřená výborný 1, Krajský vítěz
16.05.1998 Speciální, Zlín otevřená výborný 2, r.CAC



****************************************************************
Rodokmen / Pedigree / Ahnentafel

Vítěz třídy, Výborný
 
ERIS
Vlčí skála CS

 
vlkošedá, 53 cm

 
HANIBAL
od Loviče CS


vlkošedá, 50 cm
Champion ČSSR, CACIB, Středoevropský vítěz, Vít.SR
 
CYRUS
z Vlčí stezky CS

 
vlkošedá
CACIB
 
BEN v. Elbufer
 

DINA v. Störtshof

CORISA
od Loviče CS

 
vlkošedá
Champion ČSSR
 
JESKO v.d. Dübener Heide
 
Oblastní vítěz
 
BORKA Istelova záhrada CS
 
CAC, Oblastní vítěz, Vítěz třídy
 
ALBA
z Barthu

 
vlkošedá, 47.5 cm

Vítěz třídy

FLEX Jachtár CS
 
vlkošedá, 48 cm
Vel.dobrý

ANGELIS Clearens
 
CAC

COMTESA Stříbrný stín CS
 
Oblastní vítěz, Vítěz třídy

FÉLLA
z Babety CS

 
vlkošedá, 48 cm
Klubový vítěz

GASTON v. Kreinberg
Vít.Něm.

KITTY v.d. Waldheide
Český šampion, Národní vítěz, 3xCAC, CACIB, Oblastní vítěz, Vítěz třídy, Výborný
 
JENIFER
Mlynská záhrada CS

 
vlkošedá, 47 cm

Vítěz třídy, Výborný
 
GASTON
z Vlčí stezky CS

vlkošedá
Vítěz tř.mladých, Výborný
 
ARGO
z Kociánova rodiště CS


vlkošedá
Oblastní vítěz

DARAN z Podbezdězu CS
Oblastní vítěz

CINNA od Loviče CS
Oblastní vítěz, Vítěz třídy, Výborný
 
ENNY
z Vlčí stezky CS

 
vlkošedá
CACIB
 
BEN v. Elbufer
 
Oblastní vítěz
 
HEXE v. Schülerhof
Oblastní vítěz, Vítěz třídy, Výborný
 
HETTY
Istelová záhrada CS


vlkošedá, 49 cm
Oblastní vítěz, Vítěz třídy, Výborný
 
DIOR
z Babety CS


vlkošedá, 50 cm
Champion ČR
 
EGO DUX Stříbrný stín CS
Vít.Něm.

KITTY v.d. Waldheide
Vítěz tř.mladých, Výborný

 
BLANKA
Svrčinovec CS


vlkošedá
BOB
 
ATTILA z Podbezdězu CS
Vítěz třídy
 
CHIMENNE z Babety CS